Kampanyamın Etkisi
15 Eğitilen Baba

  • Yardım Projem: İstanbul-2015-AÇEV-Başka Bir Masal Anlat Baba
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 40
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 2.712 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Çaylaklar
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC6354
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC6354

2.712 /3.000 TL

Kampanya Hedefim

229.110 /229.110 TL

AÇEV Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Adımlarımı anlamlandırmak, enerjimi tüm dünyayı güzelleştirmek adına harcamak için koşuyorum..
Biliyor muydunuz?

Babaların sadece %28’i çocukları ile oyun oynuyor, %12’si çocuklarının okul hayatı ile ilgileniyor ve sadece %3’ü ev içinde sorumluluk alıyor. Oysa gerçekten baba olmak, çocuklar için ulaşılamaz bir kahramanı oynamaktan çok; onların hayatına girebilmek ve onlara zaman ayırmaktan geçiyor.

15 Kasım tarihinde İstanbul Maratonu'nda 10 Km koşarak babaların çocuklarına daha çok yaklaşmasını, çocukların baba sıcaklığı ve baba ilgisine olan özlemlerini biraz da olsa gidermeyi ümit ediyorum. Yapacağım bu yardım koşusunda sizlerin de değerli destek ve yardımlarınıza ihtiyacım var... Başlattığımız bu yardım kampanyasında sıcacık ve merhametli yüreklerinizden geçen tutarda yapacağınız bağışlar, babalar ile çocuklar arasındaki mesafelerin kısalmasına yol açacak emin olun ki!
İnanın bu dünyanın en aydınlık yanı olan çocuklar, bizim yardım ve desteklerimizle hem kendi hayatlarını hem de bizim hayatlarımızı daha da güzelleştirecekler.

15 Kasım tarihinde yapacağım 10 KM yardım koşusu ile çocukların ve babaların hayatlarını anlamlandırmakk adına yapacağınız çok değerli bağışlarınızı bekliyorum...
Bağış yapmak çok kolay. Aşağıdaki bağlantıya giderek bu kampanya için hazırladığım sayfamda hem şu anda kaç kişiden bağış topladığımı görebilirsin hem de istersen bağış yapabilirsin.

Beni desteklemek için sen de bağış yap:
https://bagis.adimadim.org?ccid=CC6354

Kampanyamın son durumunu merak ediyorsan:
http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC6354

Sevgiler

Gökçen

AÇEV

Bu kampanya ile amaçlanan, Türkiye’deki geleneksel babalık rollerinin sorgulanması ve çocuklarını destekleyen, onlara daha fazla gelişim fırsatı tanıyan baba sayısının artırılabilmesi için AÇEV’in 1999 yılından bu yana uyguladığı Baba Destek Programı’nın yaygınlaştırılmasıdır.

Bir babanın 12 hafta boyunca devam eden programa katılım maliyeti 180 TL’dir.

Eğer Gökçen Beyazoğlu isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)