• Yardım Projem: İstanbul M-2020-Lokman Hekim Sağlık Vakfı-Yetiş Doktor
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 68
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 8.130 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: GSL 135 (kaptan)
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC63384
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC63384

8.130 /8.100 TL

Kampanya Hedefim

285.367 /400.000 TL

Lokman Hekim Sağlık Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Lokman Hekim Sağlık Vakfı'nın başlattığı Yetiş Doktor kampanyasının anlam ve önemi özellikle içinde bulunduğumuz pandemi döneminde artarak büyüdü. Biz anladık ki doktorluk kutsaldan öte bir meslek, doktorlar ise hayatları pahasına insanlığa hizmet eden meleklerden başka bir şey değiller.
İşte ben de Onları mesleklerinin en başında, öğrenciyken desteklemek, teşvik etmek ve Onların halkını, hastasını seven birer birey olmalarına katkıda bulunmak için koşuyorum. Sen de bana katıl, Onların hayatına dokunalım. Biliyoruz ki doktorlarımızın özverisi karşılıksız olacak... Biz yine de hiçbir zaman ödeyemeyeceğimiz borcumuzu, bu iyilik kampanyasıyla hafifletmeye çalışalım.
Benimle beraber koşar mısın? :)

Lokman Hekim Sağlık Vakfı

Lokman Hekim Sağlık Vakfı olarak 'Geleceğin Hekimleri'ni yetiştirmeyi hedefliyor, tıp fakültesi öğrencilerinin eğitimine katkıda bulunmaya yönelik projeler gerçekleştiriyoruz. Başarılı aynı zamanda ihtiyaç sahibi öğrencilerin eğitim burslarına destekte bulunuyoruz.

1 Tıp Fakültesi öğrencinin 1 yıllık burs miktarı 4050 TL'dir

Eğer Baret Binatlı isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)