Kampanyamın Etkisi
1 Kadın

  • Yardım Projem: İstanbul M-2020-KEDV-Salgın Sınır Tanımıyor Dayanışma da Öyle Olmalı
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 9
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 340 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC63255
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC63255

340 /2.000 TL

Kampanya Hedefim

84.391 /82.500 TL

Kadın Emeğini Değerlendirme Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Aslına bakarsanız en son ne zaman koştuğumu hatırlamıyorum bile. Bu sene ilk defa Adım Adım ile KEDV için iyilik peşinde koşuyor olacağım. Niçin KEDV adına koşuyorsun diyecek olursanız, Kadim Dükkan markasının kurucu ortağıyım. Bizler yöresel ve coğrafi işaretli ürünleri eskiden üretildiği şekilde üretmeye çalışan bir girişimiz ve geleneksel yöntemler ile ürün üretirken her anlamda en büyük destekçimiz olan kadınlara ve onların emeklerine olan saygımızı göstermek için ve KEDV tarafından Türkiye’nin dört bir yanında kurulan kadın kooperatifleri aracılığıyla desteklenen yoksul ancak yaşam adına ortaya bir emek koyan kadınlar için koşacağım.

Adımlarıma anlam katacağım bu koşuda siz de bağışlarınızla destek olursanız, yoksul kadınların maddi ve manevi güçlenmesine, cinsiyet ve gelir eşitliğinin sağlanmasına, dolayısıyla hepimizin bu güzel coğrafyada daha iyi koşullar yaratıp yaşamamıza beraber olanak sağlayabiliriz.

Kadın Emeğini Değerlendirme Vakfı

Salgın kadınların ev içi bakım yüklerini arttırırken, eşitsizlikler keskinleşti. Yaşanan ekonomik durgunluk ise kadınları işsiz bıraktı, küçük ölçekli işlerini kapatmalarına neden oldu. Tüm bu olumsuzluklara rağmen hayatı yeniden dönüştürmeye devam eden kadınları koşarak destekleyeceğiz.

Her 1500TL bağış ile 1 kadına üretime devam edebilmesi için eğitim ve teçhizat destekleri verilecek.

Eğer Muhammed ASLAN isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)