• Yardım Projem: İstanbul-2015-TOFD-Yol Arkadaşım Olur musun?
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 22
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 3.800 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC6279
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC6279

3.800 /3.250 TL

Kampanya Hedefim

618.772 /618.772 TL

TOFD Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Koşmayı çok seviyorum. Her zaman sevdim, çocukluğumdan beri. İnsan çocukken koşabilecek kadar sağlıklı olmanın önemini ya da koşmanın sağlığa etkisini düşünmüyor tabi ki; sadece koşuyor. Ama yaşımız ilerledikçe, hayatta herkesin koşacak kadar şanslı olamadığını görünce anlıyor bunun değerini.

Sağlıklı olduğum sürece koşmaya devam edeceğime ve koştukça da sağlıklı kalacağıma inanıyorum. Sadece koşmak da değil, koşarken bir taraftan da benim kadar şanslı olmayan insanlara yardım etmek istiyorum.

TOFD

Bu proje, ortopedik engelli bireylerin özgürce hareket edebilmeleri amacıyla oluşturulmuştur. Manuel tekerlekli sandalye kullanamayan ve ağır engel grubu içinde yer alan ortopedik engelli bireylerin, başkalarına bağımlı olmadan çalışabilmesi, okula gidebilmesi, alışverişe çıkabilmesi; kısacası hayatını nispeten kendisinin yürütebilmesinin ön koşulu Akülü Tekerlekli Sandalye’ye sahip olmasıdır.

Bir adet Akülü Tekerlekli Sandalye’nin bedeli 3.250 TL’dir.

Eğer Doğa Yarman isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)