• Yardım Projem: İstanbul M-2020-TEMA Vakfı-Ağaç Kardeşliği
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 122
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 11.260 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: MAÇKA ÇAYLAKLAR
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC62771
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC62771

11.260 /11.250 TL

Kampanya Hedefim

872.022 /830.000 TL

Türkiye Erozyonla Mücadele, Ağaçlandırma ve Doğal Varlıkları Koruma Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Doğal yaşam alanlarının tahribatı konusunda adımlarımla; sizleri bu konuda haberdar ederek ve harekete geçirerek bir farkındalık yaratmayı umuyorum.

Üstelik bu, bu yıl bütün dünyayı etkileyen Pandemi’den ve eğitimsiz insanların yurdumuzun pek çok yerinde çıkardıkları yangınlardan dolayı çok daha önemli.

Daha önceki yıllarda olduğu gibi 8  Kasım 2020 günü  düzenlenecek N’Kolay  İstanbul Maratonu’nda TEMA Vakfı’nın Ağaç Kardeşliği projesini desteklemek için maraton koşamayacağım, ama sanal olarak tek başıma 5 kilometreyi kendisini şahsen tanıma mutluluğuna ulaştığım Rahmetli Hayrettin Karaca’nın Yol’undan koşacağım.

Bu projemiz sayesinde geçtiğimiz beş yılda yaklaşık 33000 çocuğumuz TEMA Vakfı’ndan doğa farkındalık eğitimi aldı ve 66000'dan fazla fidan oluşturduğumuz 5 ormanda yeşermeye başladı.

Türkiye Erozyonla Mücadele, Ağaçlandırma ve Doğal Varlıkları Koruma Vakfı

TEMA Vakfı, Ağaç Kardeşliği kapsamında uygulanacak doğa eğitim programıyla çocukların doğada yaparak yaşayarak öğrenmesini sağlamayı, doğayla azalan ilişkilerini güçlendirmeyi ve çocuklar için oluşturacağı Hayrettin Karaca Ağaç Kardeşliği Ormanı’yla erozyonla mücadeleye katkı sunmayı amaçlamaktadır.

150₺ bağışla Hayrettin Karaca Ağaç Kardeşliği Ormanı oluşturulur ve bir çocuk doğa eğitimi alır.

Eğer Orhan Ölmez isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)