• Yardım Projem: İstanbul-2015-TOG-Gençler Dünyayı Değiştiriyor
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 72
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 3.285 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: TOG
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC6271
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC6271

3.285 /2.880 TL

Kampanya Hedefim

188.201 /188.051 TL

Toplum Gönüllüleri Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Toplum Gönüllüleri Vakfı, 2002 yılında toplumsal barış, dayanışma ve değişimi mümkün kılmak isteyen gençlerin öncülüğünde kurulan bir vakıf.

Vakıf çatısı altında gençleri güçlendirmek hedefi ile bir çok çalışma gençler tarafından hayata geçirildi. Gençler bu çalışmalar ile birbirinden farklı bir çok hedef kitleye temas etti.

Bugün Türkiye'nin dört bir yanında binlerce Toplum Gönüllüsü genç yaşadıkları şehirlerde harekete geçiyor ve farklı ihtiyaçlara yönelik sosyal sorumluluk projeleri üretiyor.

TOG'un gençlere ve gençlerin yaşamlarına olan etkisini yakından biliyor, bu yapıya inanıyorum.

Gönüllülük ve aktif yurttaşlık bilincinin sosyal sorumluluk projeleri aracılığıyla yaygınlaşmasına katkı sağlamak istiyorum.

Gençlerin çalışmalarını desteklemek ve hayal ettikleri dünyayı mümkün kılmalarına katkı sağlamak için bu kez ben de iyilik peşinde koşuyorum.

Toplum Gönüllüleri Vakfı

Alınan eğitimler ışığında; her yıl toplumsal değişim ve barış adına 1000’in üzerinde proje hayata geçirilmektedir. Bu eğitimlerle; gençlerin toplumsal sorunların çözümüne yönelik projelerde yer almaları ve özel sektör, sivil toplum kuruluşu, yerel yönetim işbirliği modeli ile birlikte kapasitelerinin arttırılması da hedeflenmektedir.

Bağışlanan her 120 TL, 1 gencin ihtiyaç duyacağı tüm eğitimlerin bedeli olarak projeye aktarılacaktır.

Eğer Mehmet Bahadır Teke isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)