Kampanyamın Etkisi
1 Kadın

  • Yardım Projem: İstanbul YM-2020-KEDV-Sen Koş Kadınlar Yoksulluğa Karşı Güçlensin
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 1
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 50 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC62441
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC62441

50 /1.500 TL

Kampanya Hedefim

22.066 /60.000 TL

Kadın Emeğini Değerlendirme Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Aslına bakarsanız en son ne zaman koştuğumu hatırlamıyorum bile. Bu sene ilk defa Adım Adım ile KEDV için iyilik peşinde koşuyor olacağım. Niçin KEDV adına koşuyorsun diyecek olursanız, Kadim Dükkan markasının kurucu ortağıyım. Bizler yöresel ve coğrafi işaretli ürünleri eskiden üretildiği şekilde üretmeye çalışan bir girişimiz ve geleneksel yöntemler ile ürün üretirken her anlamda en büyük destekçimiz olan kadınlara ve onların emeklerine olan saygımızı göstermek için ve KEDV tarafından Türkiye’nin dört bir yanında kurulan kadın kooperatifleri aracılığıyla desteklenen yoksul ancak yaşam adına ortaya bir emek koyan kadınlar için koşacağım.

Adımlarıma anlam katacağım bu koşuda siz de bağışlarınızla destek olursanız, yoksul kadınların maddi ve manevi güçlenmesine, cinsiyet ve gelir eşitliğinin sağlanmasına, dolayısıyla hepimizin bu güzel coğrafyada daha iyi koşullar yaratıp yaşamamıza beraber olanak sağlayabiliriz.

Kadın Emeğini Değerlendirme Vakfı

KEDV olarak, kadınların yaşamlarını, toplumlarını dönüştürmeleri için liderliklerini güçlendiriyor, kooperatifleşmelerine destek veriyoruz. Daha çok kadının dayanışmayla üretmesine, sosyal ve ekonomik hayata katılmasına olanak sağlıyoruz.

Her 1500 TL'lik bağış ile bir kadın, kooperatifler bünyesinde üretime katılacak.

Eğer Muhammed ASLAN isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)