• Yardım Projem: İstanbul YM-2020-KAYD-Birlikte İyileşelim!
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 139
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 10.158 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC62364
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC62364

10.158 /6.000 TL

Kampanya Hedefim

15.363 /60.000 TL

Kansersiz Yaşam Derneği Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Yaklaşık bir yıl önce kanser maalesef bizim de hayatımıza girdi. Annemin akciğer filminde tesadüfen çıkan ne idüğü belirsiz lekenin, yapılan tetkikler sonrasında kötü huylu çıkmasından dolayı, annem ameliyat olmak zorunda kaldı. Çok şükür hastalığın ilk evrede tespit edilmesi, erken tanı ve zamanında müdahale sayesinde kemoterapiye gerek kalmadan 60 yıldır başardığı gibi annem bunun da üstesinden geldi.

20 Eylül’e kadar aklımda kampanya açmak yoktu. İstanbul Yarı Maratonuna katılıp katılmayacağım bile belirsizdi. Pandemi sonrasında doğru düzgün antrenman yapma imkanım olmadı ama arkadaşlarımın da desteği ile koşmaya karar verdim ve kampanyamı işsizliğin arttığı, maske, eldiven gibi tıbbi malzeme ihtiyacının hayati önem taşıdığı bu zor dönemde, kanser hastalarına tıbbi malzeme, gıda kolisi yardımı, kıyafet gibi ayni ve yanı sıra nakdi yardım yapmak amacıyla bağış toplayan Kansersiz Yaşam Derneği adına açmak istedim.

Yapacağınız her bağışın iyilikle buluşması, tedavi süreci süren herkese moral ve umut olması dileğiyle. Unutmayın dünyayı iyilik kurtaracak…

Kansersiz Yaşam Derneği

KAYD olarak, işsizliğin arttığı, maske, eldiven gibi tıbbi malzeme ihtiyacının hayati önem taşıdığı bu zor dönemde, kanser hastalarına tıbbi malzeme, gıda kolisi yardımı, kıyafet gibi ayni ve yanı sıra nakdi yardım yapmak amacıyla bağış topluyoruz

1 kanser hastasının 1 yıllık ihtiyaçlarını karşılayabilmesi için 6000 TL gerekmektedir

Eğer Muharrem Cem Kesici isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)