• Yardım Projem: İstanbul YM-2020-TEV-Korona Kahramanlarına Vefa
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 49
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 6.300 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC62354
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC62354

6.300 /6.300 TL

Kampanya Hedefim

154.561 /150.000 TL

Türk Eğitim Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

İçinde bulunduğumuz dönemde, fedakarlıkların en büyüğünü sağlık çalışanlarımız gerçekleştiriyor. Hepimizin bu durumdan en az hasarla çıkabilmesi için canları uğruna savaşıyorlar. Sağlık çalışanlarımızın çocukları başta olmak üzere, virüsten hayatını kaybetmiş insanların çocuklarının eğitimlerinin kesintisiz devam edebilmesi, hayatlarına bir nebze umut yeşertmemiz bu aşamada çok önemli.

Yetişmemizde ve hastalandığımızda bizi iyileştirmede emeği olan bu güzel insanlar adına ve toplanan bağışlarla o isimleri daha da yaşatabilmek için koşacağız. Bu iyilik hareketine destek olarak iyilik peşinde koşmaya devam etmemize katkıda bulunabilirsiniz.

Türk Eğitim Vakfı

TEV olarak pandemi sebebiyle vefat eden sağlık çalışanları çocukları başta olmak üzere salgın döneminde korona virüse yakalanıp vefat eden tüm bireylerin çocuklarına burs desteği sağlamak için bağış topluyoruz.

Bir üniversite öğrencisinin bir eğitim döneminde aldığı burs tutarı 6.300TL'dir.

Eğer Senem ve Bülend Arıkan isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)