• Yardım Projem: İstanbul-2015-Koruncuk-Koruncuk Kahramanları
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 2
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 120 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Ahtapot Dalış Okulları
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC6224
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC6224

120 /1.000 TL

Kampanya Hedefim

699.718 /699.668 TL

Koruncuk Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Merhaba;
Geçen yıl olduğu gibi bu yılda 15 Kasım Pazar günü İstanbul’da düzenlenecek olan uluslararası maratonda 10 KM koşacağım. Yine bu sefer sadece koşmayıp, aynı zamanda Korunmaya Muhtaç çocuklar Vakfı’nı destekleyerek yardımseverlik koşusu yapacağım.. Tabii bu sizlerin sayesinde olacak. Yardımlarınızı bekliyoruz.

Koruncuk

Resmi rakamlara göre Türkiye’de en az 30.981 çocuk ve genç sokakta yaşıyor. Bunun dışında 14.398 çocuk ve genç devlet bakımında. Halbuki her çocuk anne sevgisiyle büyümeli, aynı Bolluca Çocukköyü'ndeki Koruncukların büyüdüğü gibi. Çocukköyü'müzde korunmaya muhtaç çocukları, anne sevgisiyle büyütüyoruz. Onları mutlu, tahsilli ve iş sahibi bireyler olarak topluma kazandırıyoruz.

Bir Koruncuk’un bir yıllık bakımına destek olacak 2.800TL hedefimiz , Koruncuk'un bakıcı anne, psikolojik terapi, gıda ve okul giderlerine katkı sağlar.
(Bilgi notu: Bolluca Çocukköyü’nde büyüyen bir Koruncuk'un yıllık tam bakım gideri Koruncuk Vakfına yaklaşık 20,000TL’dir. Koruncuk Kahramanları projesi toplanan bağışlarla bu gidere destek olur.)

 

Eğer Bahadır Akyol isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)