Kampanyamın Etkisi
1 Kadın

  • Yardım Projem: İstanbul YM-2020-KEDV-Sen Koş Kadınlar Yoksulluğa Karşı Güçlensin
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 10
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 1.100 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Macera Akademisi (kaptan)
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC61947
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC61947

1.100 /2.400 TL

Kampanya Hedefim

22.066 /60.000 TL

Kadın Emeğini Değerlendirme Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Kadın Emeğini Değerlendirme Vakfı, 1986 yılından bu yana dar gelirli kadınların yaşam kalitelerini ve ekonomik durumlarını iyileştirmelerine destek olmak ve yerel kalkınmadaki liderliklerini güçlendirmek amacıyla çalışıyor. Bu amaçla tabandaki kadınların yoksulluğa karşı ortak ihtiyaçları etrafında örgütlenmeleri, kalkınmada ve güçlü toplumlar oluşturulmasında kadınların öncülüğünün teşvik edilmesi ve afet ve göç yönetiminde kadınların rolünün güçlendirilmesi alanlarında programlar yürütüyor. Kadının umutlandığı ve güçlendiği her yerin kendiliğinden iyileşip güzelleşeceğine inandığım için İstanbul Yarı Maratonu'nda var gücümle koşup terleyeceğim. Benim de emeğim boşa gitmesin istiyorsanız bu koşuda beni haliyle Kadın Emeğini Değerlendirme Vakfı'nı destekleyebilirsiniz. Hayatımın en anlamlı koşularından biri olacağına emin olabilirsiniz. Sevgiler.

Kadın Emeğini Değerlendirme Vakfı

KEDV olarak, kadınların yaşamlarını, toplumlarını dönüştürmeleri için liderliklerini güçlendiriyor, kooperatifleşmelerine destek veriyoruz. Daha çok kadının dayanışmayla üretmesine, sosyal ve ekonomik hayata katılmasına olanak sağlıyoruz.

Her 1500 TL'lik bağış ile bir kadın, kooperatifler bünyesinde üretime katılacak.

Eğer ece güneş isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)