• Yardım Projem: İstanbul YM-2020-TEV-Korona Kahramanlarına Vefa
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 22
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 3.600 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC61939
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC61939

3.600 /3.600 TL

Kampanya Hedefim

154.561 /150.000 TL

Türk Eğitim Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Pandemi nedeniyle hayatını kaybeden sağlık çalışanlarının çocuklarına eğitim bursu sağlamak için Türk Eğitim Vakfı adına koştuğum Vodafone İstanbul Yarı Maratonu'nu 1:36:25 ile 205. olarak bitirdim.

İyilik Peşinde Koştuğum süreç boyunca yanımda olduğunuz ve desteğinizi her zaman hissettirdiğiniz için çok teşekkürler.

Yardımseverlik koşusu yaparken gelen destekler ve mesajlar bana öyle bir güç kattı ki yorulduğum ve zorlandığım her an koşma amacımı yeniden hatırladım. Kendime ve takip edenlere verdiğim sözü hiç unutmadım.

Yaşanan olumsuzluklardan şikayetçi olmak yerine, elimden geldiğince sorunu çözmeye çalışanları desteklemeyi, adımlarımla tanıdıklarımı harekete geçirmeyi tercih ediyorum. Biliyorum ki bir konudaki farkındalık arttıkça, çözüm de o kadar kolaylaşacak.

İşte bu nedenle, 20 Eylül 2020 Pazar sabahı YM-2020-TEV-Korona Kahramanlarına Vefa projesi için iyilik peşinde yarı maraton koşarak, adımlarıma anlam kattım. Koşumu desteklediğiniz için tekrar çok teşekkür ederim.

Sevgilerimle,
Anıl Üzengi

Türk Eğitim Vakfı

TEV olarak pandemi sebebiyle vefat eden sağlık çalışanları çocukları başta olmak üzere salgın döneminde korona virüse yakalanıp vefat eden tüm bireylerin çocuklarına burs desteği sağlamak için bağış topluyoruz.

Bir üniversite öğrencisinin bir eğitim döneminde aldığı burs tutarı 6.300TL'dir.

Eğer Anıl Üzengi isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)