• Yardım Projem: İstanbul-2015-TOFD-Yol Arkadaşım Olur musun?
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 17
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 1.825 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: DEFACTO
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC6193
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC6193

1.825 /3.250 TL

Kampanya Hedefim

618.772 /618.772 TL

TOFD Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Merhaba Arkadaşlar ;15 Kasım 2015 Pazar günü Türkiye Omurilik Felçlileri adına gönüllü olarak iyilik peşinde koşarak, arada yürüyerek onlara destek olacağım.Bu projenin amacı bu arkadaşlarımızın hayatlarını engelsiz bir şekilde devam ettirmeleri için akülü bir sandalyeye sahip olmalarını amaçlamaktadır. Gelin gidecekleri yolda hep birlikte onlara yol arkadaşım olalım .Engelsiz bir hayat için engelleri kaldıralım.Sizlerde bu projeye destek olmak isterseniz bağışlarınızı yapabilirsiniz.

TOFD

Bu proje, ortopedik engelli bireylerin özgürce hareket edebilmeleri amacıyla oluşturulmuştur. Manuel tekerlekli sandalye kullanamayan ve ağır engel grubu içinde yer alan ortopedik engelli bireylerin, başkalarına bağımlı olmadan çalışabilmesi, okula gidebilmesi, alışverişe çıkabilmesi; kısacası hayatını nispeten kendisinin yürütebilmesinin ön koşulu Akülü Tekerlekli Sandalye’ye sahip olmasıdır.

Bir adet Akülü Tekerlekli Sandalye’nin bedeli 3.250 TL’dir.

Eğer GÖKÇE KAHVECİOĞLU isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)