• Yardım Projem: Runfire Salt Lake-2020-KEDV-Sen Koş Kadınlar Yoksulluğa Karşı Güçlensin
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 25
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 2.245 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Adım Adım Ankara
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC61731
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC61731

2.245 /3.000 TL

Kampanya Hedefim

2.345 /10.000 TL

Kadın Emeğini Değerlendirme Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Ekonomik güç olmadan devletin sağlayabileceği koruma özgürlüğü sağlamıyor. Kadınların yaşamlarını, toplumlarını dönüştürmeleri için liderliklerini güçlendiriyor, kooperatifleşmelerine destek veriyoruz. Daha çok kadının dayanışmayla üretmesine, sosyal ve ekonomik hayata katılmasına olanak sağlamayı hedefliyoruz.

Bu yıl COVID-19 pandemisi nedeniyle Run Fire Salt Lake Ultra etkinliği çoğunlukla (100 mil yarışı hariç) sanal olarak yapılıyor. Bu kampanya için kendi sınırlarımı zorlayarak 20-30 Ağustos 2020 arasında parça parça toplam 80 km koşacağım.

Kadın Emeğini Değerlendirme Vakfı

KEDV olarak, kadınların yaşamlarını, toplumlarını dönüştürmeleri için liderliklerini güçlendiriyor, kooperatifleşmelerine destek veriyoruz. Daha çok kadının dayanışmayla üretmesine, sosyal ve ekonomik hayata katılmasına olanak sağlıyoruz.

Her 1500 TL'lik bağış ile bir kadın, kooperatifler bünyesinde üretime katılacak.

Eğer Özgür Yüksel isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)