Kampanyamın Etkisi
1 Kanser Hastası

  • Yardım Projem: Boğaziçi Yüzme-2020-KAYD-Birlikte İyileşelim
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 11
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 1.700 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC61712
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC61712

1.700 /6.000 TL

Kampanya Hedefim

21.960 /60.000 TL

Kansersiz Yaşam Derneği Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Herkese merhaba,
İlk defa bu sene büyük bir heyecanla katılacağım 23 Ağustos tarihinde düzenlenecek Samsung Boğaziçi Kıtalararası Yüzme Yarışı'nda kulaçlarımı Kansersiz Yaşam Derneği adına atacağım. Kendi ailemden de kanser hastalığı sonucu hayatını kaybeden yakınlarım olduğundan hastaların ve ailelerinin uzun süren tedavileri boyunca ne gibi zorluklar çektiğini bildiğim için kendimi bu projeye yakın hissettim. Ben de siz değerli arkadaşlarımdan gelecek destekler ile tedavilerinde maddi desteği ve tıbbi malzeme gibi ihtiyaçları bulmakta zorlanan ailelere yardımda bulunmak için bu kampanyaya katıldım.
Sizlerden gelecek destekler beni ve eminim ihtiyaç sahibi aileleri çok sevindirecektir.
Sevgiler, saygılar
Göktuğ

Kansersiz Yaşam Derneği

KAYD olarak, işsizliğin arttığı, maske, eldiven gibi tıbbi malzeme ihtiyacının hayati önem taşıdığı bu zor dönemde, kanser hastalarına tıbbi malzeme, gıda kolisi yardımı, kıyafet gibi ayni ve yanı sıra nakdi yardım yapmak amacıyla bağış topluyoruz

1 kanser hastasının 1 yıllık ihtiyaçlarını karşılayabilmesi için 6000 TL gerekmektedir

Eğer Göktuğ Sürer isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)