• Yardım Projem: Runfire Salt Lake-2020-Lokman Hekim Sağlık Vakfı-Yetiş Doktor
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 20
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 1.000 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Adım Adım Bursa
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC61628
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC61628

1.000 /1.000 TL

Kampanya Hedefim

41.763 /81.000 TL

Lokman Hekim Sağlık Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Koşuya başladığım günden beri Tuz Gölü'nde bu organizasyonda koşma hayalim vardı. Ne yazık ki bulunduğumuz bu olağan dışı dönemde sadece 100 mil koşacaklar katılabilecek organizasyona. Sağolsunlar sanal koşu planladılar ve uzaktan da olsa bizler de koşmuş olacağız. Bu pandemi döneminde sağlık çalışanları bildiğiniz pelerinsiz süper kahraman oldular ve var güçleriyle çalıştılar. Pandemi döneminde fonzip üzerinden ben de kampanya açıp ufak da olsa bağış toplamıştı. Şimdi sırada geleceğin doktorlarına destek olmak var. Bir öğrencinin aylık burs miktarı 450 TL, senelik 4500 TL. Gelin en azından bir öğrenciye 1 senelik maddi desteğimizi sağlayalım.

Lokman Hekim Sağlık Vakfı

Lokman Hekim Sağlık Vakfı olarak 'Geleceğin Hekimleri'ni yetiştirmeyi hedefliyor, tıp fakültesi öğrencilerinin eğitimine katkıda bulunmaya yönelik projeler gerçekleştiriyoruz. Başarılı aynı zamanda ihtiyaç sahibi öğrencilerin eğitim burslarına destekte bulunuyoruz.

1 Tıp fakültesi öğrencisinin 1 senelik burs miktarı 4050 TL'dir. 1 aylık burs miktarı 450 TL'dir.

Eğer Enis Akay isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)