Kampanyamın Etkisi
2 Desteklenen Genç

  • Yardım Projem: İstanbul-2015-TOG-Gençler Dünyayı Değiştiriyor
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 10
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 188 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: TEKNOSA
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC6161
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC6161

188 /150 TL

Kampanya Hedefim

188.201 /188.051 TL

TOG Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

15 Kasım'da Avrasya Maratonu'nda yalnızca kendim için değil, - toplumsal eşitsizliğe duyarlı - sorunların çözümüne ortak olma isteğiyle yaşayan - sosyal sorumlu bireyler olarak daha iyi bir toplumda yaşayabileceğimize inanan - bir gencin hayatını değiştirmenin bir toplumu kalkındırmaya yeteceği umudu taşıyan herkes adına Toplum Gönüllüleri Vakfı'nı desteklemek için koşuyorum. Daha iyi bir toplumda, eşit ve özgür şartlarda yaşamak için "bütün ümidi gençlikte" olan biri olarak TOG gençlerinin dünyayı değiştirebileceğine inandığım için koşuyorum.

TOG

Alınan eğitimler ışığında; her yıl toplumsal değişim ve barış adına 1000’in üzerinde proje hayata geçirilmektedir. Bu eğitimlerle; gençlerin toplumsal sorunların çözümüne yönelik projelerde yer almaları ve özel sektör, sivil toplum kuruluşu, yerel yönetim işbirliği modeli ile birlikte kapasitelerinin arttırılması da hedeflenmektedir.

Bağışlanan her 120 TL, 1 gencin ihtiyaç duyacağı tüm eğitimlerin bedeli olarak projeye aktarılacaktır.

Eğer Aysun Sarıoğlu isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)