• Yardım Projem: Runfire Salt Lake-2020-Lokman Hekim Sağlık Vakfı-Yetiş Doktor
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 46
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 4.246 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Adım Adım Bursa , Oyak Renault koşuyOR (kaptan)
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC61584
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC61584

4.246 /5.000 TL

Kampanya Hedefim

41.763 /81.000 TL

Lokman Hekim Sağlık Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Sevgili Dostum / İş Arkadaşım

İyilik Peşinde Koştuğum süreç boyunca yanımda olduğun ve desteğini her zaman hissettirdiğin için çok teşekkürler.Yardımseverlik koşusu yaparken gelen destekler ve mesajlar bana öyle bir güç katıyor ki yorulduğum ve zorlandığım her an koşma amacımı yeniden hatırlıyorum.

Şimdi yeni bir kampanya dönemine girdik ve bu sene yaşadığımız pandemi süreçleri sebebi ile koşularımız Sanal Koşular düzenleyerek devam edeceğiz. Bu sebeple 20-30 Ağustos tarihleri arasında ben koşmaya devam ederken adımlarımı LOKMAN HEKIM SAĞLIK VAKFI için anlamlandırmak ve kendilerinin YETİŞ DOKTOR projesi için bağış kampanyası açmış bulunmaktayım. Amacım 1 tıp öğrencisini 1 senelik burs miktarını karşılayabilmek. Ben adımlarımı iyiliğe çevirirken her zaman ki gibi sizlerin de desteğine ihtiyacımız olacak.

Geçirdiğimiz bu zor dönemde, desteğine en çok ihtiyaç duyduğumuz sağlık personelleri için sen de bize katılarak destek olabilirsin. Bizleri yalnız bırakmadığın ve iyilik hareketimize dahil olduğun için teşekkür ederim.


Saygılar & Sevgiler
Candoğan AKKAYA

Lokman Hekim Sağlık Vakfı

Lokman Hekim Sağlık Vakfı olarak 'Geleceğin Hekimleri'ni yetiştirmeyi hedefliyor, tıp fakültesi öğrencilerinin eğitimine katkıda bulunmaya yönelik projeler gerçekleştiriyoruz. Başarılı aynı zamanda ihtiyaç sahibi öğrencilerin eğitim burslarına destekte bulunuyoruz.

1 Tıp fakültesi öğrencisinin 1 senelik burs miktarı 4050 TL'dir. 1 aylık burs miktarı 450 TL'dir.

Eğer Candoğan AKKAYA isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)