• Yardım Projem: Runfire Salt Lake-2020-Lokman Hekim Sağlık Vakfı-Yetiş Doktor
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 20
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 1.800 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC61531
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC61531

1.800 /4.050 TL

Kampanya Hedefim

41.763 /81.000 TL

Lokman Hekim Sağlık Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Yeni yetişecek hekim adaylarımıza destek olmayı bir sorumluluk olarak görüyorum. İçinde bulunduğumuz pandemi döneminde sağlıkçılarımızın dünyaya örnek mücadelesini bir kez daha görmüş olduk. Siz de bu kampanya ile yeni yetişecek hekim adaylarına eğitim desteğinde bulunabilirsiniz. Yeni neslin Youtube veya Instagram gibi platformlarda hiç bir eğitimden geçmeden yapay bir ünün peşinde koşmasını değil eğitimli bireyler olarak ülkemize yararlı bilim insanları ya da alanında uzman olabilecek hekimler olmasını istiyorsanız kampanyama destek olabilirsiniz. :)

Lokman Hekim Sağlık Vakfı

Lokman Hekim Sağlık Vakfı olarak 'Geleceğin Hekimleri'ni yetiştirmeyi hedefliyor, tıp fakültesi öğrencilerinin eğitimine katkıda bulunmaya yönelik projeler gerçekleştiriyoruz. Başarılı aynı zamanda ihtiyaç sahibi öğrencilerin eğitim burslarına destekte bulunuyoruz.

1 Tıp fakültesi öğrencisinin 1 senelik burs miktarı 4050 TL'dir. 1 aylık burs miktarı 450 TL'dir.

Eğer Yardımseverlik Koşucusu Yardımseverlik Koşucusu isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)