• Yardım Projem: İstanbul-2015-AÇEV-Başka Bir Masal Anlat Baba
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 35
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 1.870 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Oyak Renault koşuyOR
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC6151
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC6151

1.870 /1.800 TL

Kampanya Hedefim

229.110 /229.110 TL

AÇEV Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

AÇEV için iyilik peşinde koşuyorum sevgili dostlar!
15 kasım günü İstanbul'da 42 km maraton koşarken bu yıl bu mesafede ikinci kez sınırlarımı zorluyor olacağım. Maraton ve yardım koşusu... Onları kesiştiren ortak nokta şu: Hayatta sizi siz yapan bazı şeyler var ki oturduğunuz yerden olmuyor tıpkı kendi sınırlarını zorlamak gibi, tıpkı ihtiyacı olanlara yardım etmek gibi.
Benimse her ikisi için de bu maratonda hedeflerim net: 3saat45dk ve AÇEV'e destek olmak! Niye AÇEV kısaca anlatayım. Baba olduktan sonra sıkça aklımda dolanan bir soru vardı: "Sağlıklı nesiller yetiştirmek için bütün yük anaların omuzlarında da babalar bu işin neresinde?" İşte bunun cevabını bu yeni maraton yolculuğumda karşıma çıkan AÇEV verdi. "başka masal anlat baba" adıyla hem masallarda hem de güncel hayatta kayıp babalara dikkat çeken kampanyasıyla, 12 hafta boyunca babaları eğiten harika bir programı var AÇEV'in. Bunun devamı için yani daha binlerce "baba gibi baba"nın kendi, çocukları ve eşinin hayatını güzelleştirebilmesi, daha anlamlı kılabilmesi için bu kampanyaya kaynak yaratmamız şart. Oturduğumuz yerden birşey yapamayız; ben kalktım ve Adım Adım hızlanıyorum, benimle birlikte hareket etmek ister misiniz?

AÇEV

Bu kampanya ile amaçlanan, Türkiye’deki geleneksel babalık rollerinin sorgulanması ve çocuklarını destekleyen, onlara daha fazla gelişim fırsatı tanıyan baba sayısının artırılabilmesi için AÇEV’in 1999 yılından bu yana uyguladığı Baba Destek Programı’nın yaygınlaştırılmasıdır.

Bir babanın 12 hafta boyunca devam eden programa katılım maliyeti 180 TL’dir.

Eğer Emre Mollaahmetoğlu isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)