• Yardım Projem: Antalya-2020-TEGV-Bir Çocuk Değişsin, Türkiye Gelişsin
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 756
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 31.505 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC61368
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC61368

31.505 /30.000 TL

Kampanya Hedefim

431.762 /410.000 TL

Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Pazar günü Antalya’da ‘İhtiyacı Olan Çocuklara Eğitim Desteği’ için yarı maraton (21km) koştum ve kendi kategorimde 13. oldum.
Toplum olarak içinden geçtiğimiz bu zor zamanlarda geleceğe dair yapıcı bir adım atmak istediğim için ‘gönüllü’ koştum. Bu yardım kampanyasıyla dünyaları değil fakat en azından beni tanıyan insanları ‘eğitim desteği’ adına harekete geçirmeyi ve farkındalık sağlamayı ümit ediyorum.
Yapacağınız bağış ile Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı’nın 'Bir Çocuk Değişsin, Türkiye Gelişsin Projesi’ne destekte bulunursanız çok mutlu olurum. İlginiz için teşekkür ederim. Aydınlık yarınlara sevgiyle:)

I ran 21k in Antalya Marathon, as part of my ongoing efforts to help raise money for ‘Education Support for Children In Need' project of TEGV-Turkish Education Volunteers Foundation. My aim is to raise enough money to cover one year education expense of 100 children. If you would like to support my campaign, just click the link above and hit ’Online Bagis Yap' button to make your gift. Thank you

Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı

TEGV olarak imkanları kısııtlı bölgelerde yer alan 71 Etkinilk Noktamızda ilköğretim çağındaki çocuklarımıza eğitim desteği sağlıyoruz. 2020 yılında 10.000 çocuğumuzun eğitim desteği için koşuyoruz.

TEGV'de eğitim desteği alacak 1 çocuğun 1 yıllık eğitim gideri 150 TL'dir.

Eğer Banu Sezen isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)