• Yardım Projem: Antalya-2020-Darüşşafaka-Söz Konusu Eğitimse Yardıma Koşarız
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 23
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 1.461 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Adım Adım Antalya
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC61343
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC61343

1.461 /1.800 TL

Kampanya Hedefim

186.372 /200.000 TL

Darüşşafaka Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

2017'den bu yana sağlıklı olmak ve spor yapmak amacıyla koşuyorum. Vücudumu daha iyi tanımama, kendimi sınamama koşmak hep yardımcı oldu. Kendime bir fayda sağlarken, topluma ve topluma faydası olanlara da bir şeyler kazandırmak ve buna aracı olmak istedim.
Bu sene de geleceğimizi bize daha faydalı kılacak en önemli şeylerden biri olan eğitimi desteklemek amacıyla Darüşşafaka adına koşuyorum.

Darüşşafaka Cemiyeti, annesi veya babası hayatta olmayan, maddi olanakları yetersiz, yetenekli çocuklarımıza tam burslu ve nitelikli eğitim veriyor. Okulumuzda eğitimine devam eden 111 öğrencinin eğitim hayatlarına destek olmak için koşuyorum.

1 öğrencinin 9 aylık eğitim kiti gideri (kırtasiye, kitap ve üniforma) 1800 TL'dir.

Darüşşafaka

Darüşşafaka Cemiyeti, annesi veya babası hayatta olmayan, maddi olanakları yetersiz, yetenekli çocuklarımıza tam burslu ve nitelikli eğitim veriyor. Okulumuzda eğitimine devam eden 111 öğrencinin eğitim hayatlarına destek olmak için koşuyoruz.

1 öğrencinin 9 aylık eğitim kiti gideri (kırtasiye, kitap ve üniforma) 1800 TL'dir.

Eğer Alper Küçükel isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)