• Yardım Projem: İstanbul-2015-TOFD-Yol Arkadaşım Olur musun?
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 4
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 225 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Çaylaklar
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC6127
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC6127

225 /2.000 TL

Kampanya Hedefim

618.772 /618.772 TL

TOFD Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Önceleri yürüyordum ama şimdi Koşuyorummm
nedenmııı :) yürüme özgürlü olmayan arkadaşlarım için farkında olmadan attıgımız adımların onlar için nekadar değerlii oldugunu öğrendiğimden dolayı koşuyorumm . Hadı sizde desteklerinizle ben koşarken yardımlarınızla yanımda alkışlarınızzla fınıste benımle bırlıkte olun bırlıkten kuvvet dogar demiş atalarımız damlaya damlaya göl olur misalı nehırler oluşturalım arkadaslarımız kendi özgürlüklerine kavuşsunlar sevgıyle ::))

TOFD

Bu proje, ortopedik engelli bireylerin özgürce hareket edebilmeleri amacıyla oluşturulmuştur. Manuel tekerlekli sandalye kullanamayan ve ağır engel grubu içinde yer alan ortopedik engelli bireylerin, başkalarına bağımlı olmadan çalışabilmesi, okula gidebilmesi, alışverişe çıkabilmesi; kısacası hayatını nispeten kendisinin yürütebilmesinin ön koşulu Akülü Tekerlekli Sandalye’ye sahip olmasıdır.

Bir adet Akülü Tekerlekli Sandalye’nin bedeli 3.250 TL’dir.

Eğer Emine gunes Aslan isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)