• Yardım Projem: İstanbul-2015-TOG-Gençler Dünyayı Değiştiriyor
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 3
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 240 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Genç YK , VODAFONE
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC6112
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC6112

240 /360 TL

Kampanya Hedefim

188.201 /188.051 TL

Toplum Gönüllüleri Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Gençler için değişime inandığım ve bu doğrultuda yıllardır yaptığım gönüllülüğün yanında bu sene de koşmaya karar verdim. Hem sağlıklı olup kendime bir fayda sağlayıp antrenman yaptım. Hemde Gençlerin bu Dünyayı değiştirebileceğine inandığım için TOG adına bu sene koşmaya karar verdim. Unutmayın yapacağınız her bağış bir gencin hayatını değiştirebilir. Gençler için ! Gençlerin bu Dünyayı değiştireceğine inandığım için! En önemlisi de Başka Bir Dünya Gençlerin Enerjisi ile geleceği için koşuyorum

Toplum Gönüllüleri Vakfı

Alınan eğitimler ışığında; her yıl toplumsal değişim ve barış adına 1000’in üzerinde proje hayata geçirilmektedir. Bu eğitimlerle; gençlerin toplumsal sorunların çözümüne yönelik projelerde yer almaları ve özel sektör, sivil toplum kuruluşu, yerel yönetim işbirliği modeli ile birlikte kapasitelerinin arttırılması da hedeflenmektedir.

Bağışlanan her 120 TL, 1 gencin ihtiyaç duyacağı tüm eğitimlerin bedeli olarak projeye aktarılacaktır.

Eğer Öykün Sönmez isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)