Kampanyamın Etkisi
7 Desteklenen Genç

  • Yardım Projem: İstanbul-2015-TOG-Gençler Dünyayı Değiştiriyor
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 35
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 825 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: TOG
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC6109
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC6109

825 /1.000 TL

Kampanya Hedefim

188.201 /188.051 TL

Toplum Gönüllüleri Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Toplum Gönüllüleri Vakfı ile 16 yaşında tanıştım. Gönüllülük yaparak hayatımın değiştiğini, gönüllülük yapmanın bana çok şey kazandırdığının farkındayım. Benim gibi bir çok gencin kendi gelişimiyle birlikte toplumun da gelişimine katkıda bulunacağına inanıyorum. Gençlere yapılabilecek küçük destekler gençlerin hayatlarını değiştirebilir. Sizlerin destekleriyle gençler daha güzel bir dünya için adım atıyor olacaklar. Ben de bu adımların bir parçası olarak İstanbul Maratonu'nda olacağım.

Toplum Gönüllüleri Vakfı

Alınan eğitimler ışığında; her yıl toplumsal değişim ve barış adına 1000’in üzerinde proje hayata geçirilmektedir. Bu eğitimlerle; gençlerin toplumsal sorunların çözümüne yönelik projelerde yer almaları ve özel sektör, sivil toplum kuruluşu, yerel yönetim işbirliği modeli ile birlikte kapasitelerinin arttırılması da hedeflenmektedir.

Bağışlanan her 120 TL, 1 gencin ihtiyaç duyacağı tüm eğitimlerin bedeli olarak projeye aktarılacaktır.

Eğer sevcan koç isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)