• Yardım Projem: İstanbul-2015-Koruncuk-Koruncuk Kahramanları
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 24
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 1.645 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: NUTRICIA
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC6042
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC6042

1.645 /1.500 TL

Kampanya Hedefim

699.718 /699.668 TL

Koruncuk Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Herkese Merhaba,

Mahalledeki çocukların oyunları yavaş yavaş bitiyor, hava kararıyor ve anneleri çocuklarını eve gelmeleri için çağırıyor. Ama her çocuk bu kadar şanslı değil ve bazıları ne yazık ki çağırılmıyor.

Senden bir ricam var. Şimdi üstte anlattığım sahneyi gözünü kapatıp düşünmeye çalış ya da videoyu izle
https://www.youtube.com/watch?v=sSNxCa2eLaY&feature=share

Çağırılmayan çocuklarımızın da Anne Sevgisiyle Büyümesine destek olmak için yola çıkan Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı’na kaynak yaratmak için Adım Adım oluşumu ile birlikte 15 Kasım Pazar günü İstanbul’da 10 km iyilik peşinde koşacağım.

Koruncuk Vakfı ile ilgili detaylı bilgi için linkteki videoyu izleyebilirsiniz. https://www.youtube.com/watch?v=XSZxMx6Eafw

Adımlarımı Bolluca Köyü’nde yaşayan Korunmaya Muhtaç Çocuklarımız’ın Bakım ve Beslenme giderlerine destek olmak için atıyorum. Eğer sen de bir çocuğun elinden tutmak ve hayatına dokunmak istersen aşağıdaki adımları izleyerek hem koşuma destekte bulunup hem de bağış yapabilirsin.

Biliyorum ki en az benim kadar heycanlı ve en az benim kadar duyarlısın.

Beni desteklemek için aşağıdaki linkten sen de bağış yapabilir ve linki diğer bağış yapmak isteyenlerle paylaşabilirsin.
https://bagis.adimadim.org?ccid=CC6042

Kampanyamın son durumunu merak ediyorsan:
http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC6042

Sevgiler ve bol bağışlar..

Koruncuk

Resmi rakamlara göre Türkiye’de en az 30.981 çocuk ve genç sokakta yaşıyor. Bunun dışında 14.398 çocuk ve genç devlet bakımında. Halbuki her çocuk anne sevgisiyle büyümeli, aynı Bolluca Çocukköyü'ndeki Koruncukların büyüdüğü gibi. Çocukköyü'müzde korunmaya muhtaç çocukları, anne sevgisiyle büyütüyoruz. Onları mutlu, tahsilli ve iş sahibi bireyler olarak topluma kazandırıyoruz.

Bir Koruncuk’un bir yıllık bakımına destek olacak 2.800TL hedefimiz , Koruncuk'un bakıcı anne, psikolojik terapi, gıda ve okul giderlerine katkı sağlar.
(Bilgi notu: Bolluca Çocukköyü’nde büyüyen bir Koruncuk'un yıllık tam bakım gideri Koruncuk Vakfına yaklaşık 20,000TL’dir. Koruncuk Kahramanları projesi toplanan bağışlarla bu gidere destek olur.)

 

Eğer Senem Şenol isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)