Kampanyamın Etkisi
1 çocuk

  • Yardım Projem: Antalya-2020-Tohum Otizm Vakfı-Adımlarımız Otizmli Çocuklar İçin
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 5
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 310 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: SunExpress
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC60141
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC60141

310 /1.000 TL

Kampanya Hedefim

166.580 /225.700 TL

Tohum Türkiye Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Sevgili dostlarım,
1 Mart’ta düzenlenecek olan Antalya Maratonu’na kaydımı yaptırdım ve Tohum Otizm Vakfı aracılığı ile otizmli çocuklar için sizin desteğinizle bağış toplayacağım. Doğrudan Tohum Otizm Vakfı hesabına göndereceğiniz bu bağışlar otizmli çocukların eğitim burs fonunda toplanacak. Otizmli çocuklarımızın eğitimini desteklemek isterseniz yukarıdaki bağış kanalını kullanabilir, dilediğiniz miktarda bağış yapabilirsiniz.
Lütfen bağışın azı çoğu olmaz demeyin! Bir kahve paranızı bu maratonda otizmli çocuklara ayırırsanız beni çok mutlu edersiniz!

Tohum Türkiye Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı

Eğitim her çocuğun anayasal hakkı; ancak otizmli çocuklar bu haklarına ulaşamıyorlar! Otizmli çocukların tek tedavileri olan yoğun, sürekli ve özel eğitime kavuşmaları için Tohum Otizm Vakfı Özel Eğitim Okulu'nda eğitim almalarını sağlıyoruz. Eğitimle otizmli bir çocuk yeniden doğabilir!

1 otizmli çocuğun 1 senelik özel eğitim maliyeti 22.570 TL'dir. 1 seans eğitim bedeli ise 180 TL'dir

Eğer Aynur Ak isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)