• Yardım Projem: Antalya-2020-TEGV-Bir Çocuk Değişsin, Türkiye Gelişsin
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 46
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 15.300 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC60054
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC60054

15.300 /7.500 TL

Kampanya Hedefim

431.762 /410.000 TL

TEGV Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Herkese tekrar merhaba :)

Temmuz 2019'da Avrupa'nın en yüksek zirvesi Elbruz Dağı (5642 mt.) tırmanışımı çocuklarımızın nitelikli eğitime ulaşabilmesine adamıştım. Açtığım bağış kampanyasına bağış yapan, mesajlarıyla moral veren, yazılı basında haber yapan, sosyal medya paylaşımlarıyla duyuran ve destekleyen herkese bu vesileyle tekrar teşekkür ederim.

Şimdi ise;

Desteğinizi esirgemeyeceğinizi düşündüğüm yeni bir maceraya başlıyorum!

01 Mart – 08 Mart 2020 tarihleri arasında
TEGV’in “BİR ÇOCUK DEĞİŞSİN, TÜRKİYE GELİŞSİN” projesi kapsamında Afrika Kıtası'nın en yüksek zirvesi Kilimanjaro Dağı’na (5.895 mt.) tırmanmayı deneyeceğim. Heyecanım tarifsiz.

Kilimanjaro zirvesine ulaşmaya çalışırken atacağım her adımı, Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV)’in 71 noktasındaki ilköğretim çağındaki (6-14 yaş) çocuklarımızın mutlu bir çocukluk geçirmeleri ve geleceğe donanımlı hazırlanmalarına adıyorum. Eğitim masraflarına katkı sağlamak isteyecek herkesi bağış kampanyama davet ediyorum.

Bu tırmanışta her adımımı imkanları kısıtlı çocuklarımız için atacağım. Siz de bana katılmak isterseniz, TEGV’de 1 çocuğun 1 yıllık eğitim gideri 150 TL. Bu yolculukta miktarı ne olursa olsun bağış yaparak bana destek olabilir, yarınları hep birlikte aydınlatabiliriz!

Bağış kampanyasının tüm detaylarını ve tırmanış maceramı sosyal medya hesaplarımdan anlık olarak paylaşacağım.

Hepinizin moral ve desteğine ihtiyacım var.

Takipte kalın ✌🏻

www.instagram.com/evrenuysal
www.facebook.com/evrenuysalofficial
www.twitter.com/evrenuysal
www.evrenuysal.com

TEGV

TEGV olarak imkanları kısııtlı bölgelerde yer alan 71 Etkinilk Noktamızda ilköğretim çağındaki çocuklarımıza eğitim desteği sağlıyoruz. 2020 yılında 10.000 çocuğumuzun eğitim desteği için koşuyoruz.

TEGV'de eğitim desteği alacak 1 çocuğun 1 yıllık eğitim gideri 150 TL'dir.

Eğer EVREN UYSAL isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)