• Yardım Projem: Antalya-2020-AKUT-Her Adım Bir Hayat!
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 11
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 380 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC60033
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC60033

380 /1.000 TL

Kampanya Hedefim

10.234 /10.000 TL

AKUT Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Merhaba,
Neden koştuğumu unutalı çok olsa da 😃 sizler sayesinde unutamadığım çok yarışım oldu. Bugüne kadar kadar sadece İstanbul maratonunda iyilik peşinde koşmuştum, fakat son zamanlarda yaşadığımız deprem, çiğ düşmesi vs.gibi doğa olayları arama kurtarmanın hepimize ansızın nekadar gerekli olabileceğini düşündürdü. AKUT arama kurtarma derneğini de tam olarak bu yüzden seçtim, çünkü onlar normal yaşam aktivitemizde aklıma gelmeyen fakat ihtiyaç duyduğumuzda da en kısa sürede yanımızda olacak olan tamamen gönüllülük esası ile çalışan profesyonel bir dernek.
Ve bu dernek tüm ihtiyaçlarını (araç/ekipman vs. ) bağışlardan karşılamak durumunda.
Bu konuda farkındalık oluşturmak için Runatolia'da iyilik peşinde koşuyorum. Sende bu koşuda yanımda olup, AKUT'a destek olmak istersen bağış link üzerinden dilediğin tutarda bağış yapabilirsin.

AKUT

AKUT, yurt içi ve yurt dışı hayat kurtarmak için arama ve kurtarma faaliyetlerinde bulunuyor.Arama kurtarma operasyolarına çıkabilmek için destek sağlıyoruz.

1 cana nefes olmayı hedefliyoruz. 1 operasyon süreci için 4000TL gerekmektedir.

Eğer Selçuk Akbaba isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)