Kampanyamın Etkisi
1 insan

  • Yardım Projem: Antalya-2020-AKUT-Her Adım Bir Hayat!
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 33
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 1.150 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Adım Adım Ankara
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC59975
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC59975

1.150 /1.500 TL

Kampanya Hedefim

10.234 /10.000 TL

AKUT Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Canlar için destek olmaya gönüllü canım,

AKUT için iyilik peşinde koşuyorum! Yanımda olman için yazıyorum.
Yaşanan olumsuzluklardan şikayetçi olmak/ izleyici kalmak yerine, elimden geldiğince sorunu çözmeye çalışanları desteklemeyi, adımlarımla tanıdıklarımı harekete geçirmeyi tercih ediyorum. Biliyorum ki bir konudaki farkındalık arttıkça, çözüm de o kadar kolaylaşacak.

İşte bu nedenle, 1 Mart 2020 günü Antalya-2020-AKUT-Her Adım Bir Hayat! projesi için İyilik Peşinde Koşarak, adımlarıma anlam katacağım.
Hayatımın ilk koşusunu geçtiğimiz sene 27 Aralık Atatürk koşusunda gerçekleştirdim. Bu ilk iyilik peşindeki koşum olacak! Her adımda senin desteğin ile güç bulacağım. Koşumu desteklersen beni çok mutlu edersin.

Bağış yapmak çok kolay.
Kampanya için hazırladığım sayfamda şu anda kaç kişinin beni desteklediğini, hedefime ne kadar yaklaştığımı görebilir ve istersen sen de bağış yapabilirsin. İyi ki varsın!

http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC59975

Sevgiler,
MİNE

AKUT

AKUT, yurt içi ve yurt dışı hayat kurtarmak için arama ve kurtarma faaliyetlerinde bulunuyor.Arama kurtarma operasyolarına çıkabilmek için destek sağlıyoruz.

1 cana nefes olmayı hedefliyoruz. 1 operasyon süreci için 4000TL gerekmektedir.

Eğer MİNE ÖZGÖKTAŞ isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)