• Yardım Projem: İstanbul-2015-AÇEV-Başka Bir Masal Anlat Baba
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 34
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 2.950 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: İstek Semiha Şakir Okulları
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC5992
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC5992

2.950 /2.700 TL

Kampanya Hedefim

229.110 /229.110 TL

AÇEV Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Durmamalı insan. Bir amaç uğruna yaşamalı, adımlarını iyilik peşinde atmalı. Afilli hayatları değil, bıraktığı izleri değerli kılar insanı. Benim de amacım bir iz bırakabilmek hayatta. En değerli olduklarına inandığım çocuklarım, Mert Ege ve Arda Atlas ile birlikte başarabilmek bunu. 35 yaşında tanıştım Adım Adım'la, 3 sene geçmiş iyilik peşinde koşarak. Bu sene ise oğlum Mert Ege'de yanımda bu koşumda. İki senedir oğlumun okulu İstek Semiha Şakir Okullları ile birlikte iyilik peşinde koşuyoruz. Bir babanın çocuğunun gelişimindeki önemini bilerek, bir çocuğun hayatındaki izleri değerli kılarak koşmak istedik bu sene. Bu sebeple "AÇEV-Başka Bir Masal Anlat Baba" projesini adımlarımızla desteklemeye karar verdik. Bu yolculuğumuzun biz baba oğul adımlarımız atıyoruz, iyilik peşinde koşarak, farkında olarak.
Sizde bize destek olun, adımlarımızı birlikte daha anlamlı kılalım.

Bağışlarınızı bekliyoruz. :)

Emre & Ege Mollaoğlu

AÇEV

Bu kampanya ile amaçlanan, Türkiye’deki geleneksel babalık rollerinin sorgulanması ve çocuklarını destekleyen, onlara daha fazla gelişim fırsatı tanıyan baba sayısının artırılabilmesi için AÇEV’in 1999 yılından bu yana uyguladığı Baba Destek Programı’nın yaygınlaştırılmasıdır.

Bir babanın 12 hafta boyunca devam eden programa katılım maliyeti 180 TL’dir.

Eğer Emre Mollaoğlu isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)