• Yardım Projem: Antalya-2020-ALS_MNH-Adım Adım Hayata Bağla projesi
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 9
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 940 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC59411
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC59411

940 /2.500 TL

Kampanya Hedefim

13.302 /50.000 TL

ALS-MNH Derneği Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Selamlar!! Bu sene herkesin adina bir şekilde aşina oldugu ama cogumuzun cok da iyi bilmedigi ALS hastalari icin kosuyorum.
Canım Peri Annem, bu amansız hastalığa her zaman gülücükleri ile cevap vermişti... Aramızdan ayrılırken bize öğrettikleri ve kattıkları İçin bir saygı koşusu yapmak istedim. Amacım ALS hastalarının yaşadığı zorluklar hakkında farkındalık oluşturmak.
ALS yas ve cinsiyet gozetmeyen nörolojik bir hastalik.Butun zihinsel işlevlerinizin yerinde oldugunu ama bedeninizde mahkum kaldiginizi, kaslariniza soz geciremediginizi dusunun.😔Hastalar bir sure sonra solunum cihazina bagli olarak yasamak zorunda kalir.Solunum cihazinin kesintisiz calismasi icin gereken elektrigin surekliligini saglayan jeneratörleri gelin hep birlikte alalim.Hep birlikte "NEFES" olalim.❤
Sizler de en az 3 yakininizi bagisa tesvik edin ve gruplarinizda paylaşin ki; bir anneye,bir babaya ya da bir evlada NEFES olun ..Sevgiler🍀

ALS-MNH Derneği

Hastalar belli bir evreden sonra solunum cihazına bağlı olarak yaşamlarını sürdürürler. Solunum cihazının evlerde kesintisiz çalışmasının ön koşulu JENERATÖR dür. Hedefimiz 20 kişinin jeneratör ihtiyacını sağlamak ve onları YAŞATMAK.

1 ALS Hastasının jeneratör bedeli 2500 TL'dir

Eğer Burcu Yeniceli isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)