• Yardım Projem: Antalya-2020-KAYD-Yaşam Desteği Projesi
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 44
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 2.825 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Adım Adım İstanbul
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC59313
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC59313

2.825 /2.700 TL

Kampanya Hedefim

29.695 /40.500 TL

Kansersiz Yaşam Derneği Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

1 Mart 2020 Pazar günü 15.Runatolia Maratonu’nda Kansersiz Yaşam Derneği’nin İyiliğe Kanat Çırpan ''YAŞAM DESTEĞİ PROJESİ'' için 21km koşup adımlarıma anlam katacağım.
Amacım iyileşmiş veya halen ayaktan tedavi gören kanser hastası, okumak ve öğrenmek isteyen bir çocuğun hayatına ve psikolojisine pozitif dokunarak, gelecek hayallerini gerçekleştirecek eğitimi alması için gerekli maddi katkıyı sağlamak çünkü tedavi sebebiyle uzun süre hastanede kalan çocuklar iyileştikten sonra eğitim ve sosyal hayatlarına dönmek konusunda, hem maddi hem de manevi desteğe ihtiyaç duyuyor.
Bu projeye destek olup sağlıklı günlerde çocukların yüzünde açacak kahkahalar için koşumu desteklersen beni çok memnun edersin…
Kampanyama destek vermek istersen hemen Online Bağış Yap butonunu tıkla ve gelsin iyilik:)

Kansersiz Yaşam Derneği

Yaşam Desteği Projesinin amacı kanser hastası ve / veya iyileşmiş çocuklarımızın eğitim hayatına uyumlarının ve yaşam kalitelerinin arttırılması için maddi katkı sağlamaktır.

1 çocugun eğitimi için gereken burs maliyeti yıllık sadece 2700 TL'dir.

Eğer Kadriye Arslan isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)