• Yardım Projem: Antalya-2020-TOG-Gençler Adımlarınla Güçlensin, Dünya Değişsin!
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 320
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 95.380 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC59184
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC59184

95.380 /100.000 TL

Kampanya Hedefim

346.220 /335.000 TL

Toplum Gönüllüleri Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

HAYDİ BİRLİKTE SES VERELİM 🏃‍♀️🏃‍♀️🏃🎯❤️
Merhaba,

Yine büyük bir heyecanla yazıyorum. Biliyorum ki her zaman benim ve gençlerin yanındasınız. Bu yıl Antalya Runatolia Maratonu’nda yine Toplum Gönüllüsü gençleri desteklemek için koşacağım.

Geçtiğimiz yıl benim için büyük bir heyecandı. Destekleriniz ile ulaştığım genç sayısı kocaman bir salonda binlerce koşucu tarafından dakikalarca alkışlanmamı sağladı. Gururla, heyecanla yaşadım o anları. 

Toplanan bağışlar ile geçtiğimiz 1 yıl içerisinde 9 şehirde Toplum Gönüllüsü gençlerin eğitimleri ve ilgili temada projeleri desteklendi. Akdeniz TOG, Beyazıt TOG, Çukurova TOG, Gazi TOG, Kırklareli TOG, Kocaeli TOG, Trabzon TOG, Uludağ TOG ve Yıldız TOG ekiplerinden toplam 360 genç sosyal sorumluluk eğitimlerine katıldılar. Eğitimlerini tamamlayan gençler daha sonra yıl boyunca;

* Hastanelerin onkoloji birimlerini tespit ederek düzenli ziyaretler gerçekleştirdiler, kütüphaneler kurdular, duvarları renklendirdiler, oyun alanları oluşturdular, dans etkinlikleri düzenlediler, resimler, müzik ve drama atölyeleri gerçekleştirdiler.

Desteğiniz için çok teşekkür ederim.

Bugünlerde Türkiye’de gençlerin karşı karşıya oldukları en büyük sorun işsizlik. Çevresine duyarlı, öğrenmeye açık, kendini geliştirebilen, esnek düşünebilen ve sorgulayan gençlerin sayısının artması hepimiz için çok kıymetli.

Gençler TOG’da çevrelerindeki sorun ve ihtiyaçları tespit edip bu sorunları çözmek için girişimlerde bulunuyorlar. Türkiye’nin 81 ilinde kendi projelerini tasarlayıp hayata geçiriyorlar. Ben her yıl daha çok gencin gönüllü olabilmesi, eğitimlere katılabilmeleri ve projelerini gerçekleştirebilmeleri için koşuyorum. Yapacağınız her bağış, gençlerin emekleri ile birleşiyor ve ikiye katlanan bir katma değer oluşturuyor.

1 gencin katılacağı sosyal sorumluluk eğitimlerinin bedeli 250 TL. Siz de dilediğiniz miktarda gence destek olarak kampanyama katkıda bulunabilirsiniz.

1 Mart Pazar günü gerçekleşecek Antalya Maratonu’nda derece yapabilmek için beni arkadan itmenizi, yanımda olmanızı rica ediyorum.

Teşekkür ederim.

Suzan Bayazıt


Online bağış için; https://ipk.adimadim.org/kampanya/CC59184 

Havale/EFT için;
Garanti Bankası, Bağlarbaşı Şubesi, TL Hesabı
Hesap Sahibi/Alıcı Adı: Toplum Gönüllüleri Vakfı
IBAN: TR72 0006 2000 4220 0006 2931 97
Açıklama: CC59184

Toplum Gönüllüleri Vakfı

Gençler, TOG ile birlikte potansiyellerini keşfediyor ve toplumsal sorunlara çözüm üretiyorlar. Toplum Gönüllüsü her genç 81 ilde değişimin bir parçası oluyor. TOG olarak, gençleri eğitimlerle güçlendirerek projelerini hayata geçirmeleri için destekliyoruz.

1 gencin 1 yıl boyunca katıldığı sosyal sorumluluk eğitimlerinin ve projelerinin bedeli 250 TL'dir.

Eğer Suzan Bayazıt isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)