• Yardım Projem: Antalya-2020-SERÇEV-Engelsiz Hayat
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 7
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 351 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC59183
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC59183

351 /1.000 TL

Kampanya Hedefim

35.755 /35.000 TL

Serebral Palsili Çocuklar Derneği Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

https://ipk.adimadim.org/yardimkampanyalari
Arkadaşlar 1 Mart ta Antalya da serebral palsili çocuklar için yardım için gönüllü koşacağım.Serçev engelsiz MTAL okulumda bilmeyenler için söyleyeyim serebral palsili öğrencilerin olduğu okulda görev yapmaktayım bu sebeple linki tıklayarak gönlünüzden geldiği kadar desteğinizi bekliyorum ,linke tıkladığınızda benim sayfama geliyorsunuz orada bana ait kampanya kodum var EFT veya havale yaparken açıklama kısmına bana ait kampanya koşucu kodumu(CC59183) yazıyor ve gönderiyorsunuz .Şimdiden teşekkürler arkadaşlar

Serebral Palsili Çocuklar Derneği

SERÇEV olarak 18 yıldır serebral palsili (çoklu engelli) çocukların toplumsal hayata bağımsız bireyler olarak katılabilmeleri için çalışıyoruz. SP'li çocuklar engellerine uygun/doğru cihaza ulaşmakta problem yaşıyor. Özel donanımlı 15 farklı cihazın karşılanması için iyilik peşinde koşuyoruz.

1  serebral palsili çocuğun engeline uygun cihazın ortalama maliyeti 5.000 TL'dir.

Eğer Ahmet Tacettin Evirgen isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)