• Yardım Projem: İstanbul-2015-TOFD-Yol Arkadaşım Olur musun?
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 17
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 1.470 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: PEUGEOT
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC5915
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC5915

1.470 /5.000 TL

Kampanya Hedefim

618.772 /618.772 TL

TOFD Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Merhaba,

Bu sene 15 Kasım 2015 tarihinde İstanbul – Avrasya Maratonu’nda geçmiş yıllarda olduğu gibi Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği’nin Akülü sandalye projesi için bağış toplamaya çalışacağım. Amacım; yürüyemeyen, koşamayan ve maddi imkânı kısıtlı olan arkadaşlarımıza tanesi 3.250 TL olan birer akülü sandalye alınmasına katkıda bulunarak onların harekete geçebilmesine destek olmak.
Sizler de benimle beraber Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği'nin akülü sandalye kampanyasına bağış toplayarak değer katabilir, birçok kişinin hayatına tahmin edemeyeceğiniz kadar büyük güzellikler ve mutluluklar katabilirsiniz.

Unutmayın! Yapmış olduğunuz en ufak bağış, engelli birinin hayatını değiştiriyor.

Eğer engellilere destek olmak istiyorsanız, 5 dakikanızı ayırarak aşağıdaki hesap numarasına gönlünüzden geçen miktarda bir bağışta bulunmanızı sizden rica ediyorum. TOFD Dernek statüsünde olduğu için şirket adına yapacağınız bağışlar vergiden düşülebilecektir.
Bana destek olmak ve bağış yapmak için buraya tıklayabilirsin. Bu linkten yaptığın bağışların benim aracılığım ile yapıldığını anlayacağım ve takipçisi olacağım.
https://bagis.adimadim.org?ccid=CC5915

Kampanyamın son durumunu merak ediyorsan:
http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC5915
Teşekkürler,
Sevgiler,
Sinem Bulkan

TOFD

Bu proje, ortopedik engelli bireylerin özgürce hareket edebilmeleri amacıyla oluşturulmuştur. Manuel tekerlekli sandalye kullanamayan ve ağır engel grubu içinde yer alan ortopedik engelli bireylerin, başkalarına bağımlı olmadan çalışabilmesi, okula gidebilmesi, alışverişe çıkabilmesi; kısacası hayatını nispeten kendisinin yürütebilmesinin ön koşulu Akülü Tekerlekli Sandalye’ye sahip olmasıdır.

Bir adet Akülü Tekerlekli Sandalye’nin bedeli 3.250 TL’dir.

Eğer Sinem Bulkan isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)