Kampanyamın Etkisi
1 engelli

  • Yardım Projem: Antalya-2020-SERÇEV-Engelsiz Hayat
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 12
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 1.370 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Adım Adım İzmir
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC59078
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC59078

1.370 /5.000 TL

Kampanya Hedefim

35.755 /35.000 TL

Serebral Palsili Çocuklar Derneği Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Merhaba Arkadaşlar,
2019 yılında katıldığım Adım Adım ailesinde 2020 Runotalia koşusu ile beraber ilk defa iyilik peşinde koşacağım. Bu koşuda destekleyeceğim kuruluş SERÇEV olacak ve serebral palsili çocuklarımızın hayatını bir nebze de olsa kolaylaştırabilmek için bağış toplayacağım. Çocuklarımıza alacağımız bir adet özel donanımlı cihazın ortalama fiyatı 5000 tl'dir ve sizlerle bu rakamı toplayabileceğimize gönülden inanıyorum. Az/çok demeden desteklerinizi bekliyorum, gelin bir çocuğun hayatına hep beraber dokunalım.

Serebral Palsili Çocuklar Derneği

SERÇEV olarak 18 yıldır serebral palsili (çoklu engelli) çocukların toplumsal hayata bağımsız bireyler olarak katılabilmeleri için çalışıyoruz. SP'li çocuklar engellerine uygun/doğru cihaza ulaşmakta problem yaşıyor. Özel donanımlı 15 farklı cihazın karşılanması için iyilik peşinde koşuyoruz.

1  serebral palsili çocuğun engeline uygun cihazın ortalama maliyeti 5.000 TL'dir.

Eğer LEVENT YILMAZ isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)