• Yardım Projem: Antalya-2020-Tohum Otizm Vakfı-Adımlarımız Otizmli Çocuklar İçin
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 29
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 1.500 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Gönüllü Atölyeleri , Akkök Şirketler Grubu (kaptan)
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC59066
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC59066

1.500 /2.500 TL

Kampanya Hedefim

166.580 /225.700 TL

Tohum Türkiye Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Önce insan kendi için koşar, vücudunu hareket ettirmek, spor yapmak, kendi sınırlarını keşfetmek...İnsanın koşarken aldığı keyif ve bir hedefi bitirmenin verdiği haz dışında aslında insanın onlarca insanla birlikte bir maratonda, bir organizasyonun parçası olarak çok büyük bir sosyal ortamda, onlarca insanla aynı duyguları paylaşarak, aynı ulvi amaca hizmet vererek koşması ise kelimelerle anlatılabilecek bir duygu değil sanırım. Yaşayıp görmek deneyimlemek gerekiyor böyle bir duyguyu. Senin kendi imkanlarınla (kendi bedeninle, kendi nefesinle, kendi ön çalışmaların ve gayretinle) bir insana, bir topluluğa, bir organizasyona destek verebiliyor olmandır bu anlatılamaz duyguyu yaratan.Ben insan olduğum için, insanın insana destek olması, yardımcı olması, insanın insanın yanında olması ve insandan insana sadece iyi niyet, sevgi, dostluk ve kardeşlik aktarılması gerektiğini düşündüğüm için koşuyorum. Ben doğa için, Ben yürüyemeyen, koşamayan insan için, Ben denizden havaya koşan koşamayan, duygularını ifade edemeyen canlılar için, Ben toplum tarafından ön yargıya maruz kalan kişiler için, Ben toplumdaki barış ve huzuru sağlamak için koşuyorum. Aşkla ve şevkle koşuyorum.

Tohum Türkiye Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı

Eğitim her çocuğun anayasal hakkı; ancak otizmli çocuklar bu haklarına ulaşamıyorlar! Otizmli çocukların tek tedavileri olan yoğun, sürekli ve özel eğitime kavuşmaları için Tohum Otizm Vakfı Özel Eğitim Okulu'nda eğitim almalarını sağlıyoruz. Eğitimle otizmli bir çocuk yeniden doğabilir!

1 otizmli çocuğun 1 senelik özel eğitim maliyeti 22.570 TL'dir. 1 seans eğitim bedeli ise 180 TL'dir

Eğer Ahmet Murat Erayvaz isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)