• Yardım Projem: Antalya-2020-TEMA Vakfı-Ağaç Kardeşliği
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 330
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 16.015 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Arçelik (kaptan)
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC58926
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC58926

16.015 /16.000 TL

Kampanya Hedefim

150.188 /150.000 TL

Türkiye Erozyonla Mücadele, Ağaçlandırma ve Doğal Varlıkları Koruma Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Bu yıl her yıldan farklı bir heyecanla koşuyorum. Bu yıl koşumu Toprak Dede Hayrettin Karaca'ya adıyorum. Yakın zamanda kaybettiğimiz Toprak Dede'ye selam olsun, onun izinde doğaya aşkla bağlı nesiller büyüsün diye koşuyorum. Ağaç Kardeşliği projesi kapsamında uygulanacak doğa eğitim programıyla çocukların doğada yaparak, yaşayarak öğrenmesini sağlamayı, doğayla giderek azalan ilişkilerini güçlendirmeyi ve oluşturulacak Adım Adım - Çocuklar Hatıra Ormanlarıyla erozyonla mücadeleye katkı sunmayı amaçlıyorum. Haydi destek olun bu topraklarda birlikte umut yeşertelim.

Türkiye Erozyonla Mücadele, Ağaçlandırma ve Doğal Varlıkları Koruma Vakfı

TEMA Vakfı, Ağaç Kardeşliği projesi kapsamında uygulanacak doğa eğitim programıyla çocukların doğada yaparak, yaşayarak öğrenmesini sağlamayı, doğayla giderek azalan ilişkilerini güçlendirmeyi ve oluşturacağı Adım Adım - Çocuklar Hatıra Ormanlarıyla erozyonla mücadeleye katkı sunmayı amaçlamaktadır.

100₺ bağışla bir çocuk Orman Ekosistemi doğa eğitimine katılır ve Çocuklar Hatıra Ormanı oluşturulur

Eğer Kenan Doğan isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)