Kampanyamın Etkisi
8 Eğitilen Baba

  • Yardım Projem: İstanbul-2015-AÇEV-Başka Bir Masal Anlat Baba
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 44
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 1.485 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC5881
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC5881

1.485 /900 TL

Kampanya Hedefim

229.110 /229.110 TL

AÇEV Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Yaklaşık 2 yıldır koşan; sanat ve spor aşığı olan biriyim... Çeşitli gruplarla beraber koşu ve sosyal sorumluluk projelerine destek amacı ile koştum. Ancak koşu ve bağışın birleştiği bir noktada; merkezde de güzel bir proje olunca koştuğum platforma çok büyük bir katkı sağlayacağını düşündüğümden bu grup ile koşmaya karar verdim. Hayat herkese eşit ve adil olmayabilir; Ama değişmek ve değiştirmek bizim elimizde... Bazen rüzgara karşı koşmamız gerekse de, birlikte sonucu görebilmek sanırım doping etkisinde olan en güzel ilaç oluyor. Haydi gelin beraber koşup, beraber guzel şeyleri basaralım ve İYİLİĞİN PEŞİNDE KOŞALIM...

Yasemin ✌

AÇEV

Bu kampanya ile amaçlanan, Türkiye’deki geleneksel babalık rollerinin sorgulanması ve çocuklarını destekleyen, onlara daha fazla gelişim fırsatı tanıyan baba sayısının artırılabilmesi için AÇEV’in 1999 yılından bu yana uyguladığı Baba Destek Programı’nın yaygınlaştırılmasıdır.

Bir babanın 12 hafta boyunca devam eden programa katılım maliyeti 180 TL’dir.

Eğer Yasemin ALTINTAŞ isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)