• Yardım Projem: İstanbul-2015-Koruncuk-Koruncuk Kahramanları
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 135
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 1.970 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Mercedes Benz Türk A.Ş.
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC5878
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC5878

1.970 /1.750 TL

Kampanya Hedefim

699.718 /699.668 TL

Koruncuk Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

45 yaşındayım ve 33 yıldır sporun içindeyim.Koşmaktan bu kadar keyif alacağımı bilseydim spora koşuyla başlardım.Koşarken aynı anda ihtiyacı olan insanlara da destek olunduğunu öğrendiğimde keyfim katmerlendi.Bu yıl Avrasya Maratonunda 15 km.koşacak ve Koruncuk Vakfı için "Koruncuk Kahramanları" projesine bağış toplayacağım.Sosyal Hizmetler Çocuk Esirgeme Kurumu’ndan gelen çocuklar,Koruncuk Vakfında anne sevgisiyle, üniversite eğitimine ve meslek edinene kadar destekleniyor.Bir Koruncuk’un bir yıllık bakımına destek olacak 2.800TL, bakıcı anne, psikolojik terapi, gıda ve okul giderlerine katkı sağlar.Siz de bir Koruncuk Kahramanı olabilir,Koruncuk Vakfı'na az çok demeden bağışta bulunabilirsiniz.Koruncuklarımız adına teşekkür ederim.
Beni desteklemek için sen de bağış yap:
https://bagis.adimadim.org?ccid=CC5878

Kampanyamın son durumunu merak ediyorsan:
http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC5878

Sevgiler

Ahmet Aydın

Koruncuk Vakfı

Resmi rakamlara göre Türkiye’de en az 30.981 çocuk ve genç sokakta yaşıyor. Bunun dışında 14.398 çocuk ve genç devlet bakımında. Halbuki her çocuk anne sevgisiyle büyümeli, aynı Bolluca Çocukköyü'ndeki Koruncukların büyüdüğü gibi. Çocukköyü'müzde korunmaya muhtaç çocukları, anne sevgisiyle büyütüyoruz. Onları mutlu, tahsilli ve iş sahibi bireyler olarak topluma kazandırıyoruz.

Bir Koruncuk’un bir yıllık bakımına destek olacak 2.800TL hedefimiz , Koruncuk'un bakıcı anne, psikolojik terapi, gıda ve okul giderlerine katkı sağlar.
(Bilgi notu: Bolluca Çocukköyü’nde büyüyen bir Koruncuk'un yıllık tam bakım gideri Koruncuk Vakfına yaklaşık 20,000TL’dir. Koruncuk Kahramanları projesi toplanan bağışlarla bu gidere destek olur.)

 

Eğer Ahmet Aydın isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)