• Yardım Projem: İstanbul-2015-TOG-Gençler Dünyayı Değiştiriyor
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 0
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 0 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: TEKNOSA
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC5873
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC5873

0 /300 TL

Kampanya Hedefim

188.201 /188.051 TL

TOG Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Sevgili Dostum,

İlk kez bir yardımseverlik koşusunun parçası olacağım Avrasya Maratonu’nda Toplum Gönülleri Vakfı’nın “Gençler Dünyayı Değiştiriyor” projesini desteklemek için koşacağım.

TOG her yıl her yıl toplumsal değişim ve barış adına 1000’in üzerinde proje hayata geçiriyor. Ve bu projelerde senin desteğinle toplayacağımız her 120 TL, 1 gencin ihtiyaç duyacağı tüm eğitimler için yeterli oluyor.

Biliyorum sen de bir gencin hayatını değiştirmenin, bir toplumu kalkındırmaya yeteceği umudunu taşıyorsun, sen de daha iyi bir toplumda, daha eşit ve özgür şartlarda yaşamak için "bütün ümidi gençlikte" olanlardansın. İşte tam da bunun için desteğin küçüğü büyüğü olmaz diyerek bu projeye destek olabilirsin!

Benim bu yıl hedefim 10 km’yi 55 dakikada tamamlamak ve ben Boğaz köprüsünde o adımları atarken biliyorum birlikte çok da büyük adımlar atabiliriz. Projeye ve kampanyama destek olmak için aşağıdaki linki kullanabilir ya da direkt banka adresine havale yapabilirsin.

Desteğinle “Gençler Dünyayı Değiştirecek” :)

Bağış için kampanya linki: http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC5773
Bankaya Havale için: Garanti Bankası / Bağlarbaşı Şubesi
Hesap numarası : 422 - 6294863
Hesabın IBAN numarası : TR 98 0006 2000 4220 0006 2948 63
NOT: Havale yaparken açıklamaya CC5773 kodunu yazar mısın :)

Sevgiyle Kal!
ANIL

TOG

Alınan eğitimler ışığında; her yıl toplumsal değişim ve barış adına 1000’in üzerinde proje hayata geçirilmektedir. Bu eğitimlerle; gençlerin toplumsal sorunların çözümüne yönelik projelerde yer almaları ve özel sektör, sivil toplum kuruluşu, yerel yönetim işbirliği modeli ile birlikte kapasitelerinin arttırılması da hedeflenmektedir.

Bağışlanan her 120 TL, 1 gencin ihtiyaç duyacağı tüm eğitimlerin bedeli olarak projeye aktarılacaktır.

Eğer ANIL ÖNCÜ isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)