• Yardım Projem: İstanbul-2019-KEDV-Sen Koş Kadınlar Yoksulluğa Karşı Güçlensin
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 10
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 2.000 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC58522
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC58522

2.000 /2.000 TL

Kampanya Hedefim

127.783 /150.000 TL

Kadın Emeğini Değerlendirme Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

KEDV'in gerçekleştirdiği çalışmalarla kadınların güçlenmelerine, yaşamlarını, içinde yaşadıkları toplumu ve dünyayı dönüştürmelerine destek olmak için koşuyorum. Çünkü daha barışçıl, adil ve eşitlikçi bir topluma ancak kadınların ekonomik, sosyal ve politik alanlara aktif katılımıyla olabileceğine inanıyorum. Sen de destek olarak bu değişime katkıda bulunabilirsin! :)
Desteğin daha fazla kadının güçlenmesine katkı sağlayacak. Daha çok kadın dayanışmayla üretecek, ekonomik ve sosyal hayata katılacak.

Kadın Emeğini Değerlendirme Vakfı

KEDV olarak kadınların yaşamlarını, toplumlarını ve dünyayı dönüştürmeleri için liderliklerini güçlendiriyor, kooperatifleşmelerine destek veriyoruz. Desteğin daha fazla kadının kooperatiflere katılımını sağlayacak. Daha çok kadın dayanışmayla üretecek, ekonomik ve sosyal hayata katılacak.

Her 1.500TL’lik bağış ile bir kadın, kadın kooperatifleri bünyesinde üretime katılacak.

Eğer serra cankur isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)