• Yardım Projem: İstanbul-2015-TOFD-Yol Arkadaşım Olur musun?
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 38
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 2.745 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Tofd Engelsiz Koşucular , KPMG
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC5840
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC5840

2.745 /2.750 TL

Kampanya Hedefim

618.772 /618.772 TL

TOFD Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Yol arkadaşım olur musun?

Tam 1 yıldır, 37. İstanbul Maraton’unda 42 Km koşmak için hazırlık yapıyorum. Koşuyorum çünkü, engelsiz bir dünyada yaşamak istiyorum. Koşuyorum çünkü, atacağım her adımda; yürüyemeyen, koşamayan ve maddi imkanı kısıtlı olan arkadaşlarımıza hareket özgürlüğü kazandırmayı amaçlıyorum.

Siz de ben koşarken bana yol arkadaşı olmak ve hareket özgürlüğü kısıtlanmış olan arkadaşlarımıza Akülü Tekerlekli Sandalye alımında yardımcı olmak istiyorsanız, Türkiye Omurilik Felçlileri Derneğine bağış yapabilirsiniz.

Sevgilerimle,

TOFD

Bu proje, ortopedik engelli bireylerin özgürce hareket edebilmeleri amacıyla oluşturulmuştur. Manuel tekerlekli sandalye kullanamayan ve ağır engel grubu içinde yer alan ortopedik engelli bireylerin, başkalarına bağımlı olmadan çalışabilmesi, okula gidebilmesi, alışverişe çıkabilmesi; kısacası hayatını nispeten kendisinin yürütebilmesinin ön koşulu Akülü Tekerlekli Sandalye’ye sahip olmasıdır.

Bir adet Akülü Tekerlekli Sandalye’nin bedeli 3.250 TL’dir.

Eğer Ekrem Dibi isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)