• Yardım Projem: İstanbul-2015-TOFD-Yol Arkadaşım Olur musun?
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 35
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 1.320 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC5838
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC5838

1.320 /3.250 TL

Kampanya Hedefim

618.772 /618.772 TL

TOFD Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Dünyada malesef herkes şanslı olmuyor vede özgürce yaşayamıyor tıbkı omurilik felçleri arkadaşlarımız gibi bende onlara bir nebze olsun destek olabilmek vede onlarında bu dünyanın bir parçaları olduklarını hissettire bilmek için bu koşuda onların yanında olmak istedim. Vede yine dünyanın kanunlarında olduğu gibi herkesin maddi geliri farklı olduğu için omurilik felçi olupda tekerlekli sandalye alamayan kardeşlerimize abilerimize ablalarımıza bir nebze yararımın dokunması istediğim için hem koşuda yanlarında bulunmak hemde bağış toplamak için bu organizasyonda bulunuyorum.

TOFD

Bu proje, ortopedik engelli bireylerin özgürce hareket edebilmeleri amacıyla oluşturulmuştur. Manuel tekerlekli sandalye kullanamayan ve ağır engel grubu içinde yer alan ortopedik engelli bireylerin, başkalarına bağımlı olmadan çalışabilmesi, okula gidebilmesi, alışverişe çıkabilmesi; kısacası hayatını nispeten kendisinin yürütebilmesinin ön koşulu Akülü Tekerlekli Sandalye’ye sahip olmasıdır.

Bir adet Akülü Tekerlekli Sandalye’nin bedeli 3.250 TL’dir.

Eğer Yusuf Bozkurt isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)