Kübra Çağlayan - Kampanya Sayfası

  • Yardım Projem: İstanbul-2015-TEGV-Benim Adım Türkiye
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 25
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 4.300 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    https://ipk.adimadim.org/kampanya/CC5824
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC5824
  • Göğüs Numaram:

4.300 /3.500 TL

Kampanya Hedefim

369.818 /369.818 TL

TEGV Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Son 3 senedir koşuyorum. Büyük bir tutkuyla. Ama bu sefer başka. 15 Kasım Pazar günü hayatımın en anlamlı koşusunu yapacağım. Avrasya Maratonunda 42 kilometreyi “Benim Adım Türkiye” projesi kapsamında Türk Eğitim Gönüllüleri Vakfı için bağış toplamak üzere koşacağım. Benim Adım Türkiye Projesi, 6-14 yaş aralığında ilköğretim çağındaki 17.000 çocuğumuzun, Türkiye’nin 7 Bölgesinde bulunan öğrenim Birimlerimizde (Edirne, Rize, Erzincan, Mersin, Denizli, Nevşehir, Diyarbakır) 2 yıl süre ile eğitim desteğini sağlamaya yöneliktir. Onların bu amacına hayal ortağı olmak ve bu ülkenin çocukları için koşmak finish çizgisine ulaşmak için en büyük motivasyonum olacak.
Şimdi sizin desteğinizle bu çabamı güzel bir sona bağlamak istiyorum. Eminim birçoğunuz ihtiyacı olan birçok kişiye, birçok STK’ya destek oluyorsunuz ama ben ufak bir vesile olup bu sefer desteğinizi “çocukların eğitimi” için istiyorum. Bir çocuğun eğitimi, geleceği için küçük bir adım attığımızda dahi, bu adımın, bu ülkenin geleceği için çok büyük adım olduğuna gönülden inanıyorum.
Tam 1 senedir ben çok çalıştım. Tendonlarım iltihaplandı, acılar içinde kıvrandım, ayaklarım hasar aldı, ama ne olursa olsun kışın ayazında, yazın nefes alınamaz sıcağında işe gelmeden önce sabah 05.30'da uyanıp koşmaktan, antrenmanlarımı yapmaktan vazgeçmedim. :)
Şimdi ben iyilik peşinde koşarken beni, bu ülkenin çocuklarını yalnız bırakmayın lütfen.

TEGV

TEGV

Benim Adım Türkiye Projesi, 6-14 yaş aralığında ilköğretim çağındaki 17.000 çocuğumuzun, Türkiye’nin 7 Bölgesinde bulunan Öğrenim Birimlerimizde (Edirne, Rize, Erzincan, Mersin, Denizli, Nevşehir, Diyarbakır) 2 yıl süre ile eğitim desteğini sağlamaya yöneliktir.

Proje kapsamında bir çocuğumuzun senelik TEGV eğitim gideri 50 TL’dir. Proje Hedefi: 350.000 TL’dir.

Eğer Kübra Çağlayan isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)