• Yardım Projem: İstanbul-2015-TOFD-Yol Arkadaşım Olur musun?
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 14
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 820 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: KURTARUN
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC5813
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC5813

820 /3.250 TL

Kampanya Hedefim

618.772 /618.772 TL

TOFD Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Sevgili Arkadaşım,

TOFD için iyilik peşinde koşuyorum!

İstanbul Maratonunda İstanbul-2015-TOFD-Yol Arkadaşım Olur musun? projesini destekleyeceğim. 15 Kasım 2015 günü iyilik peşinde koşacağım. Adımlarıma anlam katacağım. Koşumu desteklersen beni çok mutlu edersin.

Bir adet Akülü Tekerlekli Sandalye’nin bedeli 3.250 TL’dir. Benim hedefim de mümkün olduğunca çok arkadaşıma ulaşıp en azından bir akülü sandalye fiyatında bağış toplayarak engelli bir kardeşimize yardımcı olmak.

Bağış yapmak çok kolay. Aşağıdaki bağlantıya giderek bu kampanya için hazırladığım sayfamda hem şu anda kaç kişiden bağış topladığımı görebilirsin hem de istersen bağış yapabilirsin.

Beni desteklemek için sen de bağış yap:
https://bagis.adimadim.org?ccid=CC5813

Kampanyamın son durumunu merak ediyorsan:
http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC5813

Sevgiler

Melih

TOFD

Bu proje, ortopedik engelli bireylerin özgürce hareket edebilmeleri amacıyla oluşturulmuştur. Manuel tekerlekli sandalye kullanamayan ve ağır engel grubu içinde yer alan ortopedik engelli bireylerin, başkalarına bağımlı olmadan çalışabilmesi, okula gidebilmesi, alışverişe çıkabilmesi; kısacası hayatını nispeten kendisinin yürütebilmesinin ön koşulu Akülü Tekerlekli Sandalye’ye sahip olmasıdır.

Bir adet Akülü Tekerlekli Sandalye’nin bedeli 3.250 TL’dir.

Eğer Melih Akdağ isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)