Kampanyamın Etkisi
3 çocuk / genç

  • Yardım Projem: İstanbul-2019-WWF-Türkiye-Doğa Öncüleri için Koş
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 5
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 820 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC58093
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC58093

820 /10.000 TL

Kampanya Hedefim

222.455 /300.000 TL

Doğal Hayatı Koruma Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

WWF’de Benim En Kalbime Dokunan Projemizi Yaygınlaştırmak için koşuyorum. Van’dan Kars’a 450 okulda Doğa Öncüleri adıyla çevre kulüpleri kuruyoruz. Çocuklara ders anlatmıyoruz, gelin beraber değişim yaratalım diyoruz. Kendi çevrelerinde değişim projeleri yaparlarken onlara rehberlik ediyoruz. Geçen sene muazzam projeler yaptılar. Geleceğimizi doğa bilinci olan, içindeki değişim gücünü keşfeden çocuklar kurtaracak. Milli Eğitim Bakanlığı tam destek verdi çalışmalarımıza, protokol imzaladık. Şimdi tek eksiğimiz kaynak... Bir çocuğa ulaşmamız 300 tl.. Her ulaşılan çocuk, geleceğimiz için bir umut.

Doğal Hayatı Koruma Vakfı

WWF-Türkiye Doğa Öncüleri Gençlik Programı kapsamındaki ortaokul ve lise öğrencileri, doğadaki sorunlar için yenilikçi yaklaşımları ve çağın teknolojilerini kullanarak çözümler geliştiriyor. Türkiye’de doğa için değişime öncülük ediyorlar.

Her bir öğrencinin bu programdan yararlanma maliyeti 300 TL'dir.

Eğer Aslı Pasinli isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)