• Yardım Projem: İstanbul-2015-TOFD-Yol Arkadaşım Olur musun?
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 69
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 4.111 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: PEUGEOT
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC5805
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC5805

4.111 /3.250 TL

Kampanya Hedefim

618.772 /618.772 TL

TOFD Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Sağlıklı yaşam için koşarken attığım adımların ihtiyacı olanlara da bir faydaya dönüşmesine çabalıyorum. Bunu, kurumsal olarak şirketimiz Peugeot' un çatısı altında oluşturulan Peugeot Koşu Takımı' nın bir parçası ve kaptanı olarak Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği için Adım Adım grubu ile sağlamaya çalışıyorum. Bu şekilde, omurilik felçlileri için farkındalık yaratmak, bağış toplanmasına katkıda bulunmak ve dolayısıyla "İyilik Peşinde Koşmak" bana büyük keyif veriyor.

TOFD

Bu proje, ortopedik engelli bireylerin özgürce hareket edebilmeleri amacıyla oluşturulmuştur. Manuel tekerlekli sandalye kullanamayan ve ağır engel grubu içinde yer alan ortopedik engelli bireylerin, başkalarına bağımlı olmadan çalışabilmesi, okula gidebilmesi, alışverişe çıkabilmesi; kısacası hayatını nispeten kendisinin yürütebilmesinin ön koşulu Akülü Tekerlekli Sandalye’ye sahip olmasıdır.

Bir adet Akülü Tekerlekli Sandalye’nin bedeli 3.250 TL’dir.

Eğer Sedat Yılmaz isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)