Kampanyamın Etkisi
1 Desteklenen Genç

  • Yardım Projem: İstanbul-2015-TOG-Gençler Dünyayı Değiştiriyor
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 4
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 110 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: TEKNOSA
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC5798
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC5798

110 /300 TL

Kampanya Hedefim

188.201 /188.051 TL

TOG Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Bu sene 37. İstanbul Avrasya Maratonu'nda Toplum Gönüllüleri Vakfı yararına Altunizade'den Haliç'e 10 km koşacağım. Bu zorlu yolculukta sizlerin de desteğini bekliyorum. Vereceğin küçük bir destek ile Gençler Dünyayı Değiştiriyor projesine katkı sağlayabilir; bir gencin eğitim masraflarının karşılanmasına destek olabilirsin.

TOG her yıl her yıl toplumsal değişim ve barış adına 1000’in üzerinde proje hayata geçiriyor ve bu projelerde senin desteğinle toplayacağımız her 120 TL, 1 gencin ihtiyaç duyacağı tüm eğitimler için yeterli oluyor. Unutma vereceğin küçük bir destek bile bizim için çok değerli.

Desteğinle Gençler Dünyayı Değiştirecek!

TOG

Alınan eğitimler ışığında; her yıl toplumsal değişim ve barış adına 1000’in üzerinde proje hayata geçirilmektedir. Bu eğitimlerle; gençlerin toplumsal sorunların çözümüne yönelik projelerde yer almaları ve özel sektör, sivil toplum kuruluşu, yerel yönetim işbirliği modeli ile birlikte kapasitelerinin arttırılması da hedeflenmektedir.

Bağışlanan her 120 TL, 1 gencin ihtiyaç duyacağı tüm eğitimlerin bedeli olarak projeye aktarılacaktır.

Eğer Begüm Üçgül isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)